Журналісти Тернопільщини можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Здоровим бути вигідно!"

Журналісти Тернопільщини можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Здоровим бути вигідно!"

25.11.13 07:34 0 635
Третій Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів "Здоровим бути вигідно!" підтримали Міністерство охорони здоров’я, Національна спілка журналістів України (НСЖУ) і Національна телекомпанія України (НТКУ). Свої наміри координувати дії з популяризації здорового способу життя в Україні сторони виклали у відповідному Меморандумі.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Толстанова, пріоритетом у реформуванні системи охорони здоров’я в державі є профілактика захворювань. "Здоровим бути вигідно! Особливо це актуально з огляду на те, що в країні нині триває реформування системи охорони здоров’я, – зауважив Олександр Толстанов. – Головна мета цієї модернізації – скоротити число хворих осіб, які перебувають під наглядом сімейного лікаря. Тому особлива роль відводиться журналістам, які можуть заохотити людей дбати про своє здоров’я задля запобігання виникнення хвороб".

Голова українського фонду "Здоров’я" Володимир Дудка наголосив, що конкурс, який проходить вже втретє та цілком виправдано має статус Всеукраїнського, набув широкої популярності серед журналістів. "Ми розраховуємо, що й у цьому році конкурс викличе неабиякий інтерес з боку журналістів і, як наслідок, більше громадян зможуть прочитати, почути і побачити, яким чином можна відкоригувати власний спосіб життя та змінити його на краще", – сказав Володимир Дудка під час церемонії підписання Меморандуму.

Схвально відгукнувся про роль конкурсу Сергій Томіленко, перший секретар Національної спілки журналістів, яка традиційно підтримує цей соціальний проект. "Ми усвідомлюємо, що робота ЗМІ є надзвичайно відповідальною, – зазначив Сергій Томіленко. – Адже порушені журналістами теми охорони здоров’я й медицини, за дослідженнями експертів, мають вагомий вплив на читачів, глядачів і слухачів. Досить часто наші громадяни, обирають спосіб лікування під впливом мас-медіа, тому журналісти повинні дуже обережно писати свої матеріали та звертатись за допомогою до фахівців. Конкурс "Здоровим бути вигідно!" спрямований саме на підвищення рівня публікацій і виступів на тему охорони здоров’я".

Відтак конкурс вже традиційно разом із Бюро ВООЗ в Україні підтримали МОЗ України та НСЖУ. Вперше інформаційним партнером виступила Національна телекомпанія України. "Для Національної телекомпанії України дуже почесно бути першим інформаційним партнером такого конкурсу, – повідомила заступник генерального директора НТКУ Людмила Писанко. – Якщо ми почнемо поширювати здоровий спосіб життя, то наше суспільство теж буде здоровішим, і ми добре це розуміємо".

Прийом робіт на конкурс вже стартував, його переможці стануть відомі 4 квітня 2014 року, напередодні Всесвітнього дня здоров’я.

Метою Всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів (далі Конкурсу) є популяризація здорового способу життя. Конкурс має на меті через публікації у ЗМІ спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ