Працівники Управління ДСНС в області взяли участь у засіданні на тему: «Небезпечна герпетофауна України» – попередження нещасних випадків серед населення

Працівники Управління ДСНС в області взяли участь у засіданні на тему: «Небезпечна герпетофауна України» – попередження нещасних випадків серед населення

25.11.13 02:06 0 741
23 листопада в обласному центрі відбулося засідання регіонального підрозділу громадської організації «Всеукраїнської асоціації тераріумістів» в Івано-Франківській області. У заході взяли участь представники Асоціації з усіх куточків України, відомі науковці - біологи, герпетологи, а також було запрошено і працівників Управління ДСНС в області.

Під час засідання обговорювали питання організації заходів з попередження нещасних випадків серед населення та організації реагування на звернення громадян в разі загрози їхньому здоров’ю з боку небезпечних плазунів. Як зазначив у своїй доповіді начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області Ігор Гавришків, внаслідок укусів людей зміями в 2013 році на території області постраждала 31 особа, з них – 6 дітей.

В ході обговорення було прийнято рішення створити робочу групу з метою розробки Угоди про співпрацю та взаємодії між органами влади, Управлінням ДСНС в області та «Асоціацією тераріумістів Івано-Франківщини» для вирішення проблеми по запобіганню нещасних випадків серед населення, пов’язаних з небезпечною герпетофауною в області.

По завершенні заходу представникам Управління ДСНС в області було передано два комплекти герпетологічного обладнання (гачки, утримувачі та мішки для перенесення змій).

Варто підкреслити, що налагодження співпраці у даному напрямку дасть можливість в подальшому ефективніше реагувати на звернення громадян та зберегти герпетофауну області.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Квартет нелегалів на ...
Наступна новина: Львівщина: «Чиновники ОДА, ...

КОМЕНТАРІ