Петро Колодій зустрівся з керівництвом львівських вишів, щоб обговорити питання підтримки акцій студентства

Петро Колодій зустрівся з керівництвом львівських вишів, щоб обговорити питання підтримки акцій студентства

25.11.13 05:34 0 617
23 листопада 2013 року голова Львівської обласної ради свободівець Петро Колодій запросив на зустріч керівництво львівських вишів, аби дізнатись їхню позицію стосовно акцій протесту, які організовують студенти. Основними питаннями, які обговорила університетська спільнота, стали підтримка студентів у їхній діяльності, убезпечення від можливих провокацій та організація відпрацювань пропущених занять.

"У наших студентів яскраво виражений волелюбний характер. Не чекаючи на реакцію політиків, не чекаючи на підказки з боку, вони ще позавчора ввечері вийшли на вулиці міста з протестом проти заяв Кабміну. Я переконаний, що та хвиля незгоди, яку підняли студенти у Львові, розійдеться по всій Україні. Проте не можуть не хвилювати заяви у медія про тиск, який нібито чинить на студентів керівництво їхніх вишів. Впевнений, що европейський напрям руху для України – єдино правильний. А тому ми повинні не просто не перешкоджати студентам, а навпаки – допомагати", – зауважив голова обласної ради Петро Колодій.

Ректори та проректори львівських вишів одностайно висловились у підтримку студентської спільноти. Як зауважив перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко: "Якщо ми не підтримаємо студентів у їхніх ініціативах, то завтра вони ризикують стати ще одним втраченим поколінням. А ми не можемо цього допустити".

На зустрічі з керівництвом вищих навчальних закладів були присутні двоє студентів Андрій Мичко та Андрій Макар. Також інтереси студентства представляла і проректор Львівського національного університету ім. І. Франка Дзвінка Мамчур-Калинець, яка зокрема висловила свої пропозиції щодо координації дій навколо протестних акцій та навчального процесу, а саме: запропонувала ректоратам відкрито оголосити про підтримку студентів у їхніх прагненнях, встановити графік відпрацювань пропущених занять та запровадити чіткий облік тих, хто бере участь у Евромайдані у Києві, Львові чи інших містах та районах.

У результаті зустрічі керівники вишів напрацювали варіянт колективного звернення, в якому відкрито задекларували свою підтримку та сприяння студентам Львова.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ