«Особливо важливою буде сфера енергетичної безпеки. З огляду на проблеми України з поставками газу, існує необхідність диверсифікації постачальників і пошук альтернативних джерел. Полегшити ситуацію для країни може і підвищення енергоефективності. У цих сферах я міг би передбачити поглиблення співпраці», - зазначив він . «Крім того, є довготермінова мета – візова лібералізація. Я думаю, це питання залишатиметься на порядку денному», – додав Шеффер.
Пауза в євроінтеграції відновить також нормальну співпрацю з Росією та дасть час для готовності української економіки до тісніших взаємин з європейською економікою. « Що стосується бізнес-відносин між ЄС та Україною, я думаю, що українській економіці потрібно було б трохи часу, аби пристосуватися до тиску і конкуренції, які передбачає всебічна угода про вільну торгівлю. Це не надто швидкий процес. Я думаю, він має прямий стосунок до бізнесу, який вже є між Україною і ЄС», - сказав аналітик.
На його переконання, останні місяці попри все були дуже плідними в переговорному процесі між Україною та ЄС, і ці результати не будуть даремними.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Суддя Литвинова шукає ...
Наступна новина: Поспішіть сплатити аванси з ...