Спортсмени Львівщини успішно виступили на чемпіонаті світу з гирьового спорту

25.11.13 18:12 0 1072
20 – 23 листопада 2013 року в м. Тюмень (Російська Федерація) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. Участь у цих змаганнях взяли 250 спортсменів, збірні команди 22 країн.
У складі збірної команди України успішно змагалися троє спортсменів Львівщини: Володимир Андрейчук, Дмитро Воробей та Михайло Домінюк, які вибороли три срібні медалі в індивідуальному заліку у своїх вагових категоріях. Зокрема:

Володимир Андрейчук - ІІ місце, класичне двоборство (вагова категорія до 68 кг);

Дмитро Воробей - ІІ місце, поштовх гирі за довгим циклом (вагова категорія до 73 кг);

Михайло Домінюк - ІІ місце, класичне двоборство (вагова категорія до 78 кг).

Збірна команда України виборола також І місце в командній естафеті в складі таких гирьовиків: Дмитро Заєць (Полтавська обл.), Артур Сасік (Донецька обл.), Олександр Остапчук (Житомирська обл.), Валентин Бербеничук (м. Київ).

В підсумковому загальнокомандному заліку збірна команда України посіла ІІ місце, поступившись команді Росії (І місце) й здолавши збірну Казахстану (ІІІ місце).