«Спрощенці» мають можливість перейти на загальну систему оподаткування

«Спрощенці» мають можливість перейти на загальну систему оподаткування

25.11.13 23:20 0 870
Не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного року підприємці – спрощенці можуть подати заяву до органу Міндоходів про зміну системи оподаткування. Заява про перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну подається до органів доходів і зборів за місцем реєстрації, – звертають увагу фахівці ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області.
Однак, для того щоб скористатися таким правом підприємці – платники єдиного податку не повинні мати непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу з єдиного податку та/або інших податків і зборів, які сплачують платники єдиного податку.
Платники єдиного податку повинні пам’ятати, що відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, вони зможуть лише раз в рік.
Перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну передбачено пп.298.2.1 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України.
На сьогодні органами Міндоходів області обліковується понад 83 тис. платників податків. Єдиний податок сплачує більше 32 тис. суб'єктів господарювання – 3,6 тис. юридичних осіб та 28,8 тис. фізичних осіб-підприємців.

Прес-служба ГУ Міндоходів в області


Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ