У Рівненській області обговорено питання організації роботи з підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих працівників

У Рівненській області обговорено питання організації роботи з підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих працівників

26.11.13 09:30 0 707
У прокуратурі Рівненської області під головуванням прокурора області Олександра Черепахи відбулося розширене засідання колегії з питань організації роботи з підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури.

В заході взяли участь працівники апарату прокуратури області, міські, міжрайонні та районні прокурори.

У вступному слові Олександр Черепаха зазначив, що прокурори мають усвідомлювати соціальну значимість своєї діяльності та ступінь відповідальності перед суспільством і державою, адже від їх своєчасних і правильних дій залежить лад у регіоні. А постійне удосконалення форм i методів професійної кваліфікації кадрів має забезпечити успішне та ефективне виконання завдань, покладених на органи прокуратури.

Колегією візначено, що спрямування зусиль на організацію безперервного навчання сприяло досягненню ефективності підготовки і підвищення кваліфікації прокурорів і слідчих. Забезпечено поліпшення якості кадрового складу органів прокуратури області.

Зокрема, упродовж 2013 року проведено стажування 107 осіб в структурних підрозділах апарату прокуратури області, з яких 18 – із застосуванням можливостей базової прокуратури, 39 навчально-практичних семінарів, з них 2 виїзних щодо організації роботи з молодими спеціалістами та організації роботи з підвищення ділової кваліфікації, розроблено методичні рекомендації з цих питань.

У підсумку прийнято рішення щодо удосконалення роботи на даному напрямі.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ