Народився Анатолій Микитович 21 листопада 1938 року в Білорусії. В 1956 році він був призваний на службу до лав Збройних Сил СРСР, служив у прикордонних військах на Закарпаття. Ніс службу на прикордонній заставі в с.Лужанка. Юнаку сподобалась військова служба, і він залишився на понадстрокову службу. Тут молодому Анатолію і запропонували роботу в міліції. Потім було навчання в Львівській середньо-спеціальній школі міліції, робота у Виноградівському райвідділі міліції.
В с.Дяково Анатолій Микитович зустрів і свою майбутню дружину. Катерина Володимирівна працювала в місцевій амбулаторії, молоді люди стали зустрічатися, а далі вирішили одружитися. Анатолій зрозумів, що Катерина і є та одна-єдина, яка стане його надійною опорою і підтримкою на все життя.
Не має в с.Дяково жодного мешканця, який не зміг би показати, де живе капітан міліції у відставці Анатолій Козаков. Адже за плечима міліціонера 20 років роботи дільничним інспектором в даному населеному пункті. Всі ці роки обслуговував одну й ту ж дільницю, яка тоді нараховувала 11 сіл. За відданість своїй справі та високий професіоналізм, за час служби був нагороджений 7 медалями та численними грамотами.
Анатолій Микитович і на пенсії допомагає молодим міліціонерам, які звертаються до нього за порадою, як до досвідченого правоохоронця. А сам він радіє трьом дітям, п’ятьом онукам та двом правнукам.
Міліцейську справу батька достойно продовжив син Анатолій, який вже теж на пенсії. Хоч батько й не наполягав на життєвому виборі сина, той сам вибрав роботу в міліції, але ветерану приємно, що син продовжив його справу правоохоронця.
Керівництво та особовий склад Виноградівського РВ УМВС, рада ветеранів виноградівської міліції щиро вітають Анатолія Микитовича Козакова з 75-річчям, бажають ветерану довгих років життя, міцного здоров’я, радості в житті й здійснення усіх задумів.
Оксана Кобзаренко
Виноградівський РВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпаття готується до ...
Наступна новина: Львівщина: бюджетам міст і ...