В Закарпатській області іршавські дільничні проводять прийоми громадян

В Закарпатській області іршавські дільничні проводять прийоми громадян

26.11.13 14:03 0 689
Дільничний інспектор Іршавського райвідділу міліції капітан Олександр Канчій ось уже п′ять років обслуговує населені пункти Чорнопотіцької сілької ради, де проживає більше 3200 населення, а села мають гірський статус.

Жителі сіл Чорний Потік, Крайня Мартинка, Смологовиця, Підгірне та Локіть вже звикли, що їхній дільничний згідно графіку проводить прийом громадян у приміщенні сільської ради. Для селян це дуже зручно, адже до районного центру їхати їм далеко і потрібно витратити на таку поїздку майже цілий день.

Проблеми, з якими громадяни звертаються за допомогою до дільничного, різноманітні. Це здебільшого неприязні відносини між громадянами, сімейні конфлікти, дріб′язкові пошкодження майна.

- Кожне звернення громадян, - каже дільничний Канчій, - фактично є виявленням довіри до міліціонера як до представника влади на селі, і він мусить цю довірю обов»язково виправдати.

Люди дають оцінку міліції, дивлячись на те, як працює дільничний. У першу чергу на дільничного покладається контроль за особами, схильними до скоєння правопорушень або злочинів, за тими, хто повернувся з місць позбавлення волі.

Наш дільничний інспектор Олександр Канчій, розповідають жителі села Ч.Потік, проводить прийом громадян не тільки у приміщенні сільської ради, а може людину вислухати прямо на вулиці і надати пораду. Він часто разом із працівниками з соціальної роботи сільської ради Михайлом Щокою та Віталієм Павлюком відвідує на дому самотніх пенсіонерів, неблагополучні та малозабезпечені сім»ї, надає їм правову допомогу.

Начальник сектору дільничних інспекторів Іршавського районного відділу міліції підполковник Ярослав Тодавчич переконаний, що саме «шерифи» на селі, особливо у гірській місцевості - це часто єдиний представник влади, який готовий у будь-який час прийти на допомогу людям.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецькі міліціонери ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ