У Волинській області голова облдержадміністрації Борис Клімчук вимагає посилити роботу з забезпечення надходжень до бюджетів цього року

У Волинській області голова облдержадміністрації Борис Клімчук вимагає посилити роботу з забезпечення надходжень до бюджетів цього року

26.11.13 17:55 0 729
Аналізуючи в ході обласної селекторної наради стан наповнення бюджетів усіх рівнів, голова облдержадміністрації Борис Клімчук вкотре наголосив на необхідності їх виконання. Разом з тим, вже триває процес планування бюджетів-2014.

Як доповів заступник начальника департаменту фінансів ОДА Володимир Селедець, на 121 сільрада забезпечила виконання доведених показників, а у 13-ти – рівень наповнення недостатній.

Як зазначалось, основними причинами недобору бюджетів є недостатнє надходження податків на доходи фізичних осіб та невчасна сплата орендної плати за землю.

За словами Бориса Клімчука, окремі райони мають значні резерви, однак кошти до скарбниць не надходять через приховування окремими підприємствами своїх прибутків та небажання ними сплачувати офіційну заробітну плату. Голова облдержадміністрації назвав деяких з Горохівського району. Це: ПП СГП «Русь», ТОВ «Волинь-Захід», СВК «Журавники», ПАТ «Горохівський цукровий завод» та інші. Як наголосив голова облдержадміністрації, нажаль, кожен район має недобросовісний бізнес.

«Я вимагаю перевірити правильність нарахування до бюджетів. Хто може повірити, що при в закладі площею 600 кв.м. працює лише одна людина, і її зарплата не досягає навіть 600-800 грн. З такими ситуаціями має працювати прокуратура і податківці», - наголосив Борис Клімчук.

У контексті обговорення виконання бюджетів голова облдержадміністрації зауважив, що у Ковелі, незважаючи на «хронічний» дефіцит місцевої скарбниці, низку земельних ділянок передали в користування з порушеннями законодавчих норм. Внаслідок цього бюджет міста втратив чималу суму надходжень.

Щодо орендної плати за землю, як доповів начальник головного управління держземагенства в області Василь Василенко, наразі у 22-х сільрадах ведеться недостатня робота щодо її своєчасного надходження.

«Маємо небагато часу для виправлення ситуації. Тому варто активізувати роботу в цьому напрямку, а шляхи ми окреслили», - апелював Борис Клімчук до голів райдержадміністрацій.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ