В Україні очікуються сильні дощі, мокрий сніг та зниження температури повітря

В Україні очікуються сильні дощі, мокрий сніг та зниження температури повітря

26.11.13 14:35 0 641
На території України очікується поступове зниження температури повітря з випадінням мокрого снігу та посиленням вітру.

«Наразі на територію України з південного заходу, тобто з Румунії, переміщується активний циклонічний вихор, який обумовлює, починаючи з 25 листопада, випадіння інтенсивних дощів», – повідомив під час брифінгу директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

За словами представника Гідрометцентру, розпочалося погіршення погодних умов. До кінця дня практично в усіх областях спостерігатимуться опади у вигляді мокрого снігу. Показники стовпчиків термометрів опустяться до 0 °С, а подекуди – до від’ємних значень.

На півдні, у центрі та сході ці зміни розпочнуться наступними днями. Переміщення циклону в південних, центральних, західних та північних областях буде супроводжуватись посиленням швидкості вітру до 15-20 м/с, а на Прикарпатті – до 25 м/с.

«Поступово триватиме процес знищення температури повітря. У нічні години вона опуститься до -1…-6 °С, у Карпатах – до -10 °С і лише в Криму, на крайньому півдні та південному-сході буде близькою до 0 °С. Такий характер погоди зберігатиметься до 3 грудня», – розповів Микола Кульбіда.

Зі свого боку, начальник відділу Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар повідомив, що протягом минулого тижня пожежно-рятувальні підрозділи врятували 34 особи, ліквідували 974 пожежі, запобігли знищенню вогнем 262 будівель, 24 одиниць техніки. Піротехніки ДСНС України здійснили 128 виїздів, у ході яких вилучили та знищили 980 вибухонебезпечних предметів.

За матеріалами

Державної служби України

з надзвичайних ситуацій
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ