Затверджено порядок надання інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості

Затверджено порядок надання інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості

26.11.13 21:40 0 650
З 08.11.2013 набрав чинності наказ від 26.09.2013 р. № 508 Міндоходів України «Про затвердження порядку надання інформації про результати звірки», яким затверджено Порядок надання контролюючими органами за місцем проживання (реєстрації) платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідним контролюючим органом за місцезнаходженням об'єктів житлової нерухомості інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб – платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та розмірів житлової площі таких об'єктів.
Встановлено, що проведення звірки з фізичними особами – власниками об'єктів житлової нерухомості здійснюється на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти житлової нерухомості, про житлову площу таких об'єктів та за наявності документів, які посвідчують особу власника. Фізичні особи – власники об'єктів житлової нерухомості можуть здійснювати таку звірку до 31 грудня 2013 року.
У разі виявлення розбіжностей між даними власників об’єктів житлової нерухомості та інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час звірки, підрозділ доходів і зборів з фізичних осіб відповідного органу доходів і зборів у десятиденний строк після закінчення звірки вносить зміни в систему, про житлову площу такого об’єкта.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Позачергова сесія ...
Наступна новина: Сплатити акцизний податок ...

КОМЕНТАРІ