Завершилися відкриті змагання з велосипедного спорту серед ветеранів, присвячені пам'яті видатних велисопедистів Львівщини

Завершилися відкриті змагання з велосипедного спорту серед ветеранів, присвячені пам'яті видатних велисопедистів Львівщини

26.11.13 16:46 0 680
23-24 листопада 2013 року у м. Львові (парк Погулянка) відбулися відкриті змагання з велосипедного спорту серед ветеранів, присвячені пам'яті видатних велисопедистів Львівщини, основною метою яких була популяризація ветеранського спорту в Україні.
Змагання організовані Львівською обласною федерацією велоспорту та Львівським спортивним клубом «Тандем» за підтримки ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”.
Головним суддею змагань був - Набойщіков В.М. (суддя національної категорії), головним секретарем - Козловська І.В. (суддя національної категорії).
Серед відомих спортсменів-велосипедистів у гонці взяли участь Пазяк Йосиф (чемпіон світу серед ветеранів), Кривоніс Володимир (чемпіон світу) та Ковальчук Святослав (призер Всесвітніх ігор майстрів).
Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам'ять видатних велосипедистів Львівщини, а саме Фальборга Леоніда (ЗТ СРСР), Керницького Збігнєва (ЗТ України), Трояновського Ігоря (МСМК) та інших.
Загалом у змаганнях взяли участь 35 спортсменів категорії «Мастерс» з міст Львова, Червонограда, Тернополя, Дрогобича, Жовкви та Хуста (28 чоловіків та 7 жінок) у вікових категорія 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60 років і старші на дистанціях 10 км, 5 км та 2,5 км.
Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями від ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”.
Результати змагань:
Вікова категорія 30-39 років - дистанція 5 км
1 місце - Проців Назар (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Коцюруба Павло (м. Львів, клуб “Тандем”)
Вікова категорія 40-49 років - дистанція 5 км
1 місце - Васевич Андрій (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Чепіль Роман (м. Львів, клуб “Тандем”)
3 місце - Фалач Андрій (м. Львів, клуб “Іскра”)
Вікова категорія 50-59 років - дистанція 5 км
1 місце - Філь Роман (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Велічко Томас (м. Хуст)
3 місце - Драгула Олександр (м. Хуст)
Вікова категорія 60років і старші - дистанція 5 км
1 місце - Пазяк Йосиф (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Селезньов Геннадій (м. Львів, клуб “Іскра”)
3 місце - Гвоздецький Леонід (м. Львів, клуб “Тандем”)
Вікова категорія 30років і старші - дистанція 2,5 км
1 місце - Воінова Тетяна (м. Львів)
Вікова категорія 30-39 років - дистанція 10 км
1 місце - Проців Назар (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Коцюруба Павло (м. Львів, клуб “Тандем”)
3 місце - Дмитрів Зіновій (м. Львів)
Вікова категорія 40-49 років - дистанція 10км
1 місце - Васевич Андрій (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Чепіль Роман (м. Львів, клуб “Тандем”)
3 місце - Кривоніс Володимир (м. Львів, клуб “Тандем”)
Вікова категорія 50-59 років - дистанція 10 км
1 місце - Філь Роман (м. Львів, клуб “Тандем”)
2 місце - Велічко Томас (м. Львів, клуб “Тандем”)
3 місце - Сусол Юрій (м. Львів, клуб “Тандем”)
Вікова категорія 60років і старші - дистанція 5 км
1 місце - Воінова Тетяна (м. Львів)
2 місце - Заліско Оксана (м. Львів)
3 місце - Григор'єва Людмила (м. Львів, клуб “Тандем”)

Ольга Олійник, головний спеціаліст ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Алла Шлапак: Держава, ...
Наступна новина: В Рівному кожен другий ...

КОМЕНТАРІ