Олег Тягнибок: «Українська нація дасть гідну відсіч режимові в разі провалу Угоди про асоціяцію з ЕС!»

Олег Тягнибок: «Українська нація дасть гідну відсіч режимові в разі провалу Угоди про асоціяцію з ЕС!»

26.11.13 21:29 0 649
«Присутність на сцені Евромайдану Голови Сейму Литви Лорети Ґраужинене – відповідь скептикам, які кажуть, що не треба виводити людей на вулиці і відстоювати свої права. Це відповідь і тим, хто марить, аби поставити Україну на коліна. Бо заради чого ми сьогодні тут стоїмо і стояли вчора? Заради чого у неділю тут стояла сотня тисяч українців? Своєю масовістю ми дали відповідь Европі: ми, українці, – европейська нація і ми повертаємося до себе додому, в родину европейських народів!». Про це 26 листопада 2013 року під час виступу на Европейській площі у Києві заявив Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Також під час мітингу багатотисячне віче делегувало трьох лідерів парламентської опозиції на Вільнюський саміт, аби вони представляли позицію громадян України.

Очільник націоналістів під час виступу наголосив: тимчасова бандитська влада, яка засіла на Печерських пагорбах, залишається байдужою до громадян, але присутність на майдані високих гостей із Европи – підтвердження того, що евроспільнота не є байдужою до України.

«Европа залишила двері для України відкритими. І якщо влада Януковича не підпише Угоду про асоціяцію з ЕС – це зробить нова влада, яка однозначно вже найближчим часом постане в Україні!

Маємо усвідомити, що чинний антиукраїнський режим позбавляє українців майбутнього, не дає можливости українським родинам нормально жити, працювати, заробляти, творити… Але є цілий народ – могутня українська нація – яка дасть відсіч цій бандитській владі. Наші політичні вимоги чіткі – хай ідуть у відставку, бо до того часу в Україні не буде ні соціяльної, ні національної справедливости!», – зазначив Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Поскаржитись на ...
Наступна новина: Позачергова сесія ...

КОМЕНТАРІ