В Чернівецькій області новоселицькі міліціонери вибороли першість району з міні-футболу

27.11.13 14:44 0 834
Упродовж місяця у Новоселиці проходив турнір із міні-футболу. У змаганнях взяли участь 30 команд, серед яких і команда «Динамо» Новоселицького райвідділу міліції.

24 листопада відбувся фінальний матч, який і визначив переможців змагань. До фіналу вийшли збірні сіл Рідківці, Мамалига, Рокитне, а також команда місцевих міліціонерів. «Динамівцям» вдалося обіграти команди: Рідківців – з рахунком 1:0, Рокитно - 3:3 та Мамалиги – 7:1. У підсумку міліціонери здобули перемогу та головний трофей змагань.

У номінації «кращий гравець» визнаний дільничний інспектор міліції Новоселицького РВ УМВС України в Чернівецькій області Олександр Шлапаков.

Голова РФОК «Колос» Георгій Кіріл привітав усіх учасників змагань та вручив переможцям нагороди.