Тернопілля: тарифи на ЖКГ в області контролює спеціальна робоча група при ОДА

Тернопілля: тарифи на ЖКГ в області контролює спеціальна робоча група при ОДА

27.11.13 11:44 0 884
Засідання робочої групи з питань перевірки обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги відбулося в облдержадміністрації. Нагадаємо, що дана група перевіряє економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги та вживає заходи по недопущенню безпідставно завищених тарифів. До її складу ввійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів Державної інспекції України з контролю за цінами, Антимонопольного комітету України та Держспоживінспекції України.

На засіданні робочої групи розглядались рішення виконавчих комітетів міських (селищних) рад, які переглянули тарифи на житлово-комунальні послуги у двох населених пунктах області.

За результатами засідання Залозецькому КПП рекомендували провести перерахунок споживачам за надані послуги відповідно з прийнятими рішеннями Залозецької селищної ради.

КП «Шумськомунсервіс» повинне надати інвестиційну програму, затверджену рішенням сесії Шумської міської ради відповідно до вимог наказу Мінрегіону Украни від 14.12.2013 № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення», аби робоча група змогла прийняти обґрунтоване рішення щодо тарифів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ