Комунальники Тернополя ліквідували наслідки снігопадів

Комунальники Тернополя ліквідували наслідки снігопадів

27.11.13 15:24 0 622
25 листопада у Тернополі практично цілу добу падав мокрий сніг. В ночі температура повітря сягнула мінусової позначки. Відтак комунальники міста ще з вечора почали посипати вулиці міста піщано-соляною сумішшю та залучати техніку для ліквідації наслідків снігопадів.

Як зауважив завідувач відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський, Тернопіль знаходиться у зоні підвищеної вологості, отож комунальникам доводиться завжди бути на чеку і прораховувати свої дії заздалегідь. Отож різке погіршення погодних умов, яке відбулося у ніч з неділі на понеділок, не застало їх зненацька. Вже о 22.00 відбулося засідання оперативного штабу за участю керівників комунальних служб, які причетні до утримання міста в належному стані. Вони намітили план дій, які гарантували б безпеку пересування пішоходів та руху громадського і приватного транспорту міськими вулицями та дорогами. Було визначено проблемні ділянки, що потребували посиленої уваги, а також розставлено 30 ящиків з посипально-технічною сумішшю. Опівночі на вулиці міста виїхали 6 плужно-щіточних механізмів, які очищали тротуари від снігу. Вони працювали у мікрорайонах, які найбільше постраждали від наслідків стихії. О четвертій ранку до роботи взялися 3 піскорозкидачі з підсиленим вмістом технічної суміші. Вони посипали підйоми і ухили, транспортні розв’язки, перехрестя доріг, ділянки перед світлофорами, на яких очікували утворення ожеледиці. З 5 години ранку на свої робочі місця вийшли двірники, які посипали соляно-піщаною сумішшю тротуари.

За словами Олега Соколовського, до прийняття рішення щодо вжиття заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків стихії, члени оперативного штабу підходили особливо виважено. Найважливішим завданням було забезпечити комфортне та безпечне пересування громадян вулицями та дорогами міста та, попри те, подбати, аби, зважаючи на фінансову скруту, бюджетні кошти були використані максимально економно. Тому заходів безпеки вживали виключно у тому випадку, де це було конче необхідно. Як засвідчили результати контрольного об’їзду, рішення було прийнято правильне і цілком обґрунтоване.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: 106 сокальчан мають активну ...

КОМЕНТАРІ