У Тернопільському замку - виставка дерев’яної скульптури Івана Мердака

У Тернопільському замку - виставка дерев’яної скульптури Івана Мердака

27.11.13 17:08 0 639
Виставку дерев’яної скульптури члена Національної спілки художників України, Заслуженого майстра народної творчості Івана Мердака відкрили 26 листопада у Тернопільському замку.

В експозиції виставки, присвяченої 80-річчю з дня народження митця, - понад два десятки дерев’яних скульптур. Серед них - і видатні історичні постаті, і літературні герої, і міфічні істоти.

Творча спадщина Івана Мердака налічує понад 500 скульптур, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Тут представлена лише частина його величезного доробку. Ім’я митця відоме далеко за межами України, адже його роботи експонувалися в США, Канаді, Австралії, Німеччині, Франції, Польщі. Його дерев’яні скульптури - справжня окраса парку неподалік німецького міста Гамбург. Значну частину свого життя Іван Григорович прожив у Тернополі, і за цей час зробив значний внесок у розвиток міста. Він вмів знайти матеріал, який навіть при невеликій обробці ставав справжнім витвором мистецтва. Кожна скульптура випромінює неймовірну енергетику, адже сюди митець вкладав не тільки свою працю, а й частинку свого серця, своєї душі…

За словами Леоніда Олексійовича, Тернопільська міська рада підтримала ініціативу розміщення скульптур Івана Мердака у приміщенні замку.

Ми активно працюємо над тим, щоб замок став мистецьким закладом та культурним осередком нашого міста, - наголосив заступник міського голови.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Чернігові привітали ...

КОМЕНТАРІ