Державні ТРК висвітлювали Національний тиждень безпеки дорожнього руху

Державні ТРК висвітлювали Національний тиждень безпеки дорожнього руху

27.11.13 17:53 0 655
Державні ТРК висвітлювали Національний тиждень безпеки дорожнього руху, який за ініціативою всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація безпеки дорожнього руху» уже вп’яте відбувся у нашій країні.

Акція пройшла під патронатом Кабінету Міністрів України за участю представників виконавчої влади, вчених, бізнесменів, активістів вітчизняних і міжнародних громадських організацій, представників мас-медіа.
Державні мовники інформували про основні події Тижня - Форум Національного Партнерства з безпеки дорожнього руху, на якому було проаналізовано виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 р.; проведення у місті Дружківка Донецької області Міжнародного турніру з баскетболу пам’яті майстра спорту міжнародного класу Сергія Коненка, який загинув в автокатастрофі; фестиваль відео-роликів на тему безпеки дорожнього руху тощо.
Протягом тижня в ефірі державних ТРК йшлося про безпечність доріг і автотранспорту, формування культури поведінки на дорогах, надання допомоги постраждалим у ДТП. Адже щороку в Україні, за офіційними даними, відбувається майже 200 тисяч ДТП, в яких близько 40 тисяч осіб отримують травми, а понад 4 тисячі осіб гинуть.


Прес-служба Держкомтелерадіо

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі в ...
Наступна новина: На Прикарпатті кількість ...

КОМЕНТАРІ