Луцьк: вистава - життя «Сім днів»

Луцьк: вистава - життя «Сім днів»

28.11.13 10:00 0 877
У середу, 27 листопада 2013 року, о 18.00 год. у Палаці культури м. Луцька відбудеться прем’єра соціально-профілактичної вистави християнського аматорського театру «АлеТея» - «СІМ ДНІВ». Захід приурочений до Міжнародного Дня інвалідів. Вхід вільний.

У виставі головний герой молодий інвалід, який прикутий до інвалідного візка. Його день складається однаково. Ранок. Думки. Знову понеділок? Навчання?! Робота?! От якби у тижні були тільки суботи і неділі, тільки відпочинок! Погодьтесь, життя направду мало б сенс. Що ж тоді робити з іншими днями? А може краса життя в їх різноманітності. Лише «Сім днів» принесли неймовірні зміни у житті юнака. Справжня дружба і наповнюваність життя добрими справами і що ще нам потрібно, щоб бути щасливими…

Вистава відбудеться у рамках соціально-профілактичного заходу, спрямованого на привернення уваги громадськості до проблем людей з особливими потребами, формування толерантного ставлення та популяризація життєвих цінностей.

Показ організовує Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з християнським аматорським театром «АлеТея» за підтримки управління культури Луцької міської ради.

Довідково: Християнському аматорському театру «АлеТея» лише 2 роки. У їхньому доробку вистави «Свідки Йосафата», «Лист до Святого Миколая», «Різдвяний репортаж», «Блудний син», «Заповіт Патріарха», «Школа N», «Зупинка», «День народження Анастасії», «Великодній кошик», «Сім днів», «Щасливі».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівцях розпочалися ...
Наступна новина: Сенат Італії проголосував ...

КОМЕНТАРІ