У Луцька з’явилося ще одне місто-партнер

У Луцька з’явилося ще одне місто-партнер

28.11.13 13:28 0 1044
Луцький міський голова Микола Романюк перебуває з робочим візитом у місті Каунас Литовська Республіка. в рамках поїздки відбулося підписання Протоколу намірів щодо співпраці між містами Луцьк та Каунас. Документ підписали Луцький міський голова Микола Романюк та мер міста Каунас Андрюс Купчінскас.

Відповідно до документа двостороння співпраця буде здійснюватись відповідно до чинних в Україні та Литовській Республіці законодавчих актів на засадах рівноправності та взаємної вигоди.

Мер міста Каунас та Луцький міський голова, які підписали Протокол намірів про співпрацю, заявляють про свою готовність до встановлення та розвитку співробітництва між сторонами. Сфери, в яких буде налагоджено співпрацю, охоплюватимуть діяльність в контексті підготовки та реалізації грантових проектів. Зокрема, докладатимуться зусилля, щоб залучати додаткові ресурси (в тому числі грантові), намагаючись реалізувати: обміни творчими колективами, спільні фестивалі, конкурси та інші заходи; розвиток співробітництва між навчальними закладами та молодіжні обміни; налагодження контактів між представниками громадського сектору; участь суб’єктів господарської діяльності у різноманітних ярмарках, виставках, економічних форумах тощо; обмін інформацією та задумами з метою зміцнення взаємної поваги та розуміння.

Ознайомитись з Протоколом намірів про співпрацю.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі обікрав ...
Наступна новина: Закарпаття: у Стричаві на ...

КОМЕНТАРІ