На Закарпатті підписали Меморандум про партнерство та співпрацю

На Закарпатті підписали Меморандум про партнерство та співпрацю

28.11.13 14:34 0 540
Василь Іванчо – начальник Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, Сергій Харченко – начальник Чопської митниці Міндоходів та Марта Волощук – голова Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між очолюваними структурами.

На думку Василя Іванчо, начальника ГУ Міндоходів у Закарпатській області, співпраця з АППУ є ефективним інструментом покращення стосунків між органами доходів і зборів та платниками.

«Підписання цього документу сприятиме зацікавленості платників у наданні пропозицій для удосконалення податкового та митного законодавства, а також на практиці втілює прагнення впроваджувати у життя ефективні форми співпраці задля того, аби підприємництво мало найвигідніші умови для свого розвитку», – додав він.

Проведення спільних семінарів та інших заходів з актуальних питань справляння податків, зборів та інших обов’язкових платежів, різноманітні узгоджені заходи, спрямовані на підвищення культури сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів, створення позитивного іміджу сумлінного платника, а також впровадження ідеології партнерства між органами доходів і зборів та платниками – одні з основних положень підписаного Меморандуму.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» створена 27 листопада 1998 року. Рішення про створення Територіального відділення в Закарпатській області було прийнято 15 березня 1999 року, а вже 23 червня того ж року було зареєстроване Положення про ТВ АППУ в Закарпатській області. На обліку у Територіального відділення знаходяться майже 400 юридичних та фізичних осіб членів Асоціації, інформує сайт АППУ.

Повідомляє Головне управління Міндоходів у Закарпатській області.

«Карпатський об’єктив»

Про це повідомив Карпатський Об’єктив
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Суд у Франції підтримав ...

КОМЕНТАРІ