Церкви закликають учасників громадських акцій та владу зберігати мир

Церкви закликають учасників громадських акцій та владу зберігати мир

28.11.13 08:55 0 808
Учасники громадських акцій, що в останні дні проводяться в Україні, повинні зберігати мирний характер своїх дій.

На цьому наголошують глави українських конфесій, які у вівторок, 26 листопада, зібрались на засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у Митрополичих палатах собору св. Софії.

На переконання релігійних лідерів, у жодному разі не слід допускати насильства, провокувати його чи піддаватися на провокації, адже слід пам’ятати, що насильство породжує насильство.

Також Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликає представників держави забезпечити право громадян на мирне вираження своїх переконань.

«Правоохоронні органи повинні захищати громадський порядок і сприяти реалізації конституційних прав громадян на мирні зібрання та висловлення своєї позиції», – наголосила Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій.

Силові протистояння та радикалізація протестів можуть лише завдати шкоди суспільству та національним інтересам України. В цивілізованому суспільстві, яким є Україна, мусимо вчитись висловлювати різні погляди на суспільні проблеми у мирний спосіб та шляхом діалогу, вважають члени Ради церков.

Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій закликала усіх віруючих до молитви за громадський спокій в Україні, мудрість для державних діячів та добре майбутнє для українського суспільства, повідомляє vrciro.org.ua.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ