У Львові відбудеться круглий стіл щодо реєстрації нерухомості та бізнесу

У Львові відбудеться круглий стіл щодо реєстрації нерухомості та бізнесу

28.11.13 10:08 0 689
27 листопада 2013 року у Головному управлінні юстиції Львівської області відбудеться круглий стіл з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, організований Державною реєстраційною службою України спільно з Громадською радою при Укрдержреєстрі.

У роботі круглого столу візьмуть участь Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона, в.о. заступника голови – керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Андрій Мадзяновський, директор Департаменту державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців Державної реєстраційної служби України Олександр Барбелюк, заступник директора Департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Державної реєстраційної служби України Анатолій Лещенко, голова Громадської ради при Державній реєстраційній службі України Данило Курдельчук.

Також до участі у роботі круглого столу запрошені провідні фахівці і науковці з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, начальники реєстраційних служб, представники громадськості.

Під час заходу розглянуть питання щодо новел у законодавстві в сфері державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, вивчатиметься організація роботи реєстраційних служб та відділень Державного підприємства «Укрпошта» з надання адміністративних послуг у вищезазначених сферах, інші актуальні питання.

За результатами засідання круглого столу будуть прийняті рекомендації щодо удосконалення нині діючого законодавства, що регулює порядок здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі на вулиці ...

КОМЕНТАРІ