Сергій Рижук: «У розбудові демократичної держави верховенство права стає визначальним»

Сергій Рижук: «У розбудові демократичної держави верховенство права стає визначальним»

28.11.13 15:50 0 664
26 листопада у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників прокуратури. У святковому заході брали участь голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, прокурор Житомирської області Валерій Шкуро, керівники правоохоронних органів, голови господарського та апеляційних судів, ветерани прокуратури області.

— У розбудові демократичної держави верховенство права стає визначальним. Лише за такої умови кожен громадянин почуватиметься і вільним, і захищеним водночас. Формування правової держави є спільним завданням органів влади та прокуратури, незважаючи на різні форми і функції роботи, – наголосив під час виступу Сергій Рижук.

З метою налагодження дієвої міжвідомчої співпраці на Житомирщині затверджені та діють комплексна програма профілактики злочинності в області на 2011-2015 роки та програма щодо запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки.

— Ми, представники обласної влади, відвідуємо засідання колегії прокуратури, а прокурор області, у свою чергу, періодично інформує депутатів обласної ради про стан справ у відповідних галузях, – зауважив Йосип Запаловський.

Прокурор Житомирської області Валерій Шкуро, вітаючи колег, подякував їм за роботу, спрямовану на захист прав та інтересів людей і держави.

— Цього року зазнала реформування кримінальна юстиція. Нам вдалося досягти головного – впровадження вимог Кримінально-процесуального кодексу України у практичну діяльність. Цим підтверджено, що реформування здійснюється виключно для зміцнення правопорядку та підвищення рівня захищеності основних прав і свобод громадян. серед нових пріоритетів, визначених перед органами прокуратури Главою держави та Генеральним прокурором, – посилення роботи з протидії корупції, захист прав громадян на оплату праці, соціальне та пенсійне забезпечення, захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері, захист дітей, дотримання законодавства у земельних відносинах, – сказав Валерій Шкуро.

У рамках урочистостей керівники Житомирщини – Сергій Рижук і Йосип Запаловський – за вагомий внесок у справу зміцнення законності та правопорядку нагородили кращих працівників органів прокуратури області. Житомирський міський голова Володимир Дебой і прокурор Житомирської області Валерій Шкуро також відзначили правоохоронців, причому декотрим із них вручили ключі від службових квартир.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ДТП на трасі ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ