На Тернопіллі міліцейський автотранспорт готовий до зими

На Тернопіллі міліцейський автотранспорт готовий до зими

28.11.13 15:06 0 511
Двічі на рік міліцейський службовий транспорт проходить сезонний технічний огляд. Цими днями в автогосподарстві обласного управління внутрішніх справ перевірили готовність машин до роботи у зимовий період.

На огляд були представлені всі автівки, які використовують для роботи тернопільські міліціонери. А їх, до слова, в гарнізоні міста Тернополя понад 150 одиниць. Технічну справність транспорту та наявність всіх додаткових комплектуючих особисто перевірив заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Юрій Шевченко.

- Службовий транспорт постійно повинен знаходитися в належному стані, адже від цього залежить оперативність міліцейських підрозділів, - каже Юрій Анатолійович. – Ми дбаємо про те, щоб машини, на яких правоохоронці несуть повсякденну службу, були справними. Найближчим часом плануємо поповнити автопарк новими автівками.

В той же час свої знання правил дорожнього руху демонстрували працівники міліції, за котрими закріплені службові автомобілі. Адже без теоретичних знань, як і без практичних навичок, керувати транспортом неможливо. Іспити водії проходять теж двічі на рік. А от на прийомі у лікаря їм доводиться бувати щодня, коли сідають за кермо службових машин. Без проходження медичного огляду виїжджати заборонено. Тому в автогосподарстві особливо увагу приділяють тому, аби транспорт був справний, а водії – здорові.

Перевірка міліцейських автомобілів показала, що автопарк перебуває в технічно справному стані, готовий до експлуатації в складних зимових умовах.

Cектор зв’язків з громадськістю

УМВС в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ