Міліціонери застерігають: потенційна небезпека може бути прихована будь де

Міліціонери застерігають: потенційна небезпека може бути прихована будь де

28.11.13 12:30 0 650
Світова преса рясніє повідомленнями про вибухи у громадських місцях. Не проходить й тижня, щоб громадськість не сколихнула інформація про черговий теракт у метро, аеропорту, торговому центрі чи на зупинці транспорту …

На щастя, подібне лихо допоки минуло Тернопільщину. Нас іще не торкнулася істерія великих міст, коли городяни панічно бояться опинитися у натовпі й пильно приглядаються до кожного незнайомця із пакунком у руках. Але поінформований - значить убезпечений.

Тернополян повинні насторожити валізи, пакунки, залишені у людних місцях без нагляду, особливо, якщо від предмета надходить характерне годинникове цокання, чи до нього приєднані нетипові деталі. Коробка з-під цукерок, банка з-під кави, книга, блокнот, якщо від них пахне бензином, гасом, розчинником і їхня маса значно перевищую звичну, теж можуть нести потенційну загрозу.

Наявність у дверях, вікнах будь-яких сторонніх предметів (дроту, ниток, шнурів, важелів), ще одна ознака можливого вибухового пристрою.

Небезпечний предмет зловмисники можуть заховати смітті і відходах будівельних матеріалів, тимчасових конструкціях. Насторожити повинно порушення ґрунту чи покриття на газоні.

Зловмисники можуть прикріпити вибуховий пристрій також до транспортного засобу. Потенційно небезпечним є автомобіль припаркований у неконтрольованій зоні й залишений на тривалий час без нагляду.

Якщо ви виявили дивний предмет, схожий на вибуховий пристрій, негайно телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції. До приїзду спеціалістів у жодному разі не намагайтесь перенести знахідку чи самостійно її розібрати.

Cектор зв’язків з громадськістю

УМВС в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: ...
Наступна новина: Чернівці: Бібліотекарі ...

КОМЕНТАРІ