В Закарпатській області учням Тернівського навчально-виробничого комбінату розповіли, як вступити на службу в міліцію

В Закарпатській області учням Тернівського навчально-виробничого комбінату розповіли, як вступити на службу в міліцію

29.11.13 16:27 0 512
Нещодавно директор Тернівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Микола Бердар запросив працівників Тячівського РВ УМВС для проведення лекції про права та обов’язки людини, кримінальну і адміністративну відповідальність за правопорушення.

Лекція була проведена з учнями 10-х класів сіл Новоселиця, Вільхівські Лази, Нересинця та Широкий Луг Тячівського району. Після лекції школярі задавали різні запитання, зокрема цікавилися, як стати міліціонером. На їхні запитання відповів начальник сектору кадрового забезпечення Тячівського РВ УМВС Богдан Пітух. Хлопців та дівчат цікавило, скільки треба навчатися та які вступні іспити чекатимуть на них при вступі в дані навчальні заклади.

На всі запитання діти отримали вичерпні відповіді. Крім того, Богдан Пітух наголосив, що якщо їхні родичі чи знайомі бажають працювати в міліції, то нехай звертаються до нього особисто в Тячівський райвідділ міліції, він допоможе зібрати всі необхідні документи. Якщо бажаючі працювати не матимуть вищої освіти, то їм буде надана можливість працювати і навчатися одночасно, а після закінчення вузу отримати звання офіцера української міліції.

Іван Філіп

Тячівський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопільська ...

КОМЕНТАРІ