Є перспектива мирної розв’язки, – Сверстюк про євромайдани

Є перспектива мирної розв’язки, – Сверстюк про євромайдани

29.11.13 09:26 0 731
Майдан 2013 року свідчить про нескореність українського народу в його фактично віковічному змаганні за європейський вибір.

Про це пише філософ та письменник, член громадської ініціативи «Першого грудня» Євген Сверстюк у колонці на «Українській правді» – повідомляє ініціативна група «Першого грудня».

На думку філософа, енергія протесту на євромайданах по всій країні нагромаджувалася роками беззаконня і безсоромності нинішньої влади. «Стотисячні акції протесту, засвідчені на телеекранах всього світу, мають протверезити команду корабля: дорога назад неможлива. Старші люди усе бачили і до всього звикли. Але молодь нині вирішує свою долю – не заважайте їй! Молодь вирішує і вашу долю – на правовому полі. То єдине можливе поле, де кожен може зберегти самоповагу й гідність», – пише Євген Сверстюк.

«Звичайно, люди відповідальні розуміють, що кривава розв’язка в большевицькому стилі неприйнятна, – вважає письменник. – Залишається перспектива мирної розв’язки. Отже, йдеться про всенародний опір нинішній владі, яка має розуміти, що навіть у найчорнішу годину над Україною лунатиме голос: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил гри.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: подяка!
Наступна новина: На Волині місцеві ради ...

КОМЕНТАРІ