Судді Європейського суду з прав людини відвідають Львів

Судді Європейського суду з прав людини відвідають Львів

29.11.13 09:41 0 725
У п’ятницю, 29 листопада, до Львова завітають судді Європейського суду з прав людини Ганна Юдківська та Ханлар Гаджиєв. Метою приїзду високих гостей до міста Лева стане ІІ Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж трьох днів – з 29 листопада до 1 грудня – у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка гості зі Страсбурга, провідні вітчизняні юристи – науковці, судді, адвокати та громадські діячі – обговорюватимуть важливі проблеми діяльності Європейського суду з прав людини та впливу його рішень на українську юридичну практику. Форум покликаний поглибити знання юристів з правозахисної практики Євросуду, забезпечити їх навичками, необхідними для супроводу справ у цьому суді, сприяти налагодженню контактів і обміну думками фахівців.

За словами судді Європейського суду з прав людини від України Ганни Юдківської, вона дуже рада, що цього року зможе взяти участь у такому поважному Форумі: «Прекрасно, що одна з найвідоміших українських правничих шкіл надає унікальну можливість взаємодії теоретиків і практиків з різних міст, зацікавлених у застосуванні практики Європейського суду з прав людини. Сподіваюсь на змістовний діалог із вітчизняними правниками, який буде взаємокорисним».

Своїми очікуваннями від львівського заходу поділився і суддя Європейського суду з прав людини від Азербайджану Ханлар Гаджиєв: «Враховуючи потенціал України та її внесок у розвиток правової думки, я очікую цікаву дискусію з проблем впливу Конвенції про захист прав людини та прецедентної практики Європейського суду з прав людини на розвиток законодавства та практики його застосування».

Співголова оргкомітету Форуму, доцент юридичного факультету ЛНУ Дмитро Гудима звертає увагу на те, що цим міжнародним заходом Львів вкотре підтверджує свою відкритість для світу, а львівська правнича школа – відданість європейським цінностям: «У дні, коли на вулицях Львова та інших міст України відбуваються багатотисячні демонстрації на підтримку європейського курсу нашої держави, проведення саме у культурній столиці України чергового Міжнародного форуму з практики Європейського суду з прав людини за участю суддів цього суду є знаковою подією, яка засвідчує як особливий статус нашого міста, так і його орієнтованість на захист верховенства права, демократії та прав людини».

Відкривати Форум для високих гостей будуть: Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова, проректор Львівського національного університету Мар’ян Лозинський і декан юридичного факультету Франкового університету, професор Андрій Бойко.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ