У Тернополі, Козовій та Кременці потрібно оцінити об’єкти

У Тернополі, Козовій та Кременці потрібно оцінити об’єкти

29.11.13 15:49 0 704
Чотири об’єкти державного майна потрібно оцінити, щоб визначити їх ринкову вартість для подальшого розрахунку орендної плати.

Два із них розміщені в Тернополі. Це приміщення майстерні (вул. Б. Хмельницького,18) станції Тернопіль, загальною площею 125,5 кв.м, що перебуває на балансі Тернопільської дирекції залізничних перевезень. А також – нежитлові приміщення загальною площею 6,68 кв.м та частина холу площею 3,38 кв.м, розташовані на першому поверсі адмінбудинку по вул. Білецькій,1, що перебуває на балансі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

У Козовій (вул. Грушевського,26) потрібно оцінити частину нежитлових приміщень першого поверху адмінбудівлі загальною площею 221,65 кв.м, що перебуває на балансі управління ПФУ в Козівському районі. А в Кременці (вул. Березина,111) – будівлю цеху переробки деревини загальною площею 423,5 кв.м, що перебуває на балансі ДП “Кременецьке лісове господарство”.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 12 грудня 2013 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 5 грудня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 47 (792) за 27 листопада 2013 року.

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ