Міліція хоче заарештувати ще одного свободівця, який бере участь у Евромадйані

Міліція хоче заарештувати ще одного свободівця, який бере участь у Евромадйані

30.11.13 08:42 0 506
29 листопада 2013 року зранку працівники міліції навідалися додому до активіста Деснянської районної організації ВО «Свобода» в Києві Ігоря Бердєннікова. Не заставши свободівця вдома, міліціянти ходили по домівках його сусідів зі світлиною націоналіста, намагаючись з’ясувати місце його перебування.

Слід зауважити, що Ігор Бердєнніков є активістом Евромайдану, який триває в Києві. Очевидно, що його намагаються затримати саме у зв’язку з тим, що бере участь у акції на підтримку европейської інтеграції України та проти політики режиму Януковича. Дії міліціянтів є свідченням того, що в Україні тривають репресії проти активістів, зокрема націоналістично об’єднання, які не бояться висловлювати свою громадянську позицію та протистояти незаконним діям влади.

Нагадаємо, що 27 листопада Печерський районний суд Києва ув'язнив терміном на 60 діб двох свободівців, які брали участь у Евромайдані в Києві. Зокрема, за ґрати на час досудового слідства було відправлено киянина Віталія Благодарного та Олега Матяша зі Львівщини. Останній, до того ж, є інвалідом третьої групи та має вагітну дружину. Детальніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/044756/

28 листопада невідомі особи в цивільному просто посеред вулиці затримали активіста Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Романа Біленького. Особи, які затримали свободівця, не називалися, а просто схопили його та доправили до Шевченківського районного відділку міліції (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/044795/)

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Волинській області за ...

КОМЕНТАРІ