Ірина Сех: «Влада поширює агітки про загрози від асоціяції з ЕС»

Ірина Сех: «Влада поширює агітки про загрози від асоціяції з ЕС»

30.11.13 08:31 0 534
Уряд поширює агітаційну інформацію про те, як «турботлива» влада не підписала «загрозливу для економіки» Угоду про асоціяцію з Евросоюзом. Ця інформація надходить у державні установи та провладні ЗМІ у вигляді «темників», а також на листівках, які кладуть у кожну поштову скриньку. Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех.

«Державні установи та провладні ЗМІ отримують так звані «Тези і довідкові матеріали» для використання у коментарях. Там йдеться про те, що рішення уряду про відмову від підписання Угоди про асоціяцію з ЕС – не політичне, а пов’язане із загрозами для економіки, яких «добрий» уряд не може допустити. Там є також вказівки, як пояснювати раптовість рішення уряду, є цифри, які свідчать про вигоду від участи в Митному союзі та втрати від асоціяції з ЕС, і запевнення в тому, що влада і далі рухатиметься шляхом евроінтеграції.

За цими «темниками» змушені працювати державні та провладні телеканали. Тобто на наших очах відбувається тиск на журналістів, спроба ручного керування ЗМІ», – зазначає Ірина Сех.

За словами народного депутата, листівку схожого змісту 28-29 листопада поширили через пошту. «Листівки на дорогому папері, надруковані в кольорі, написані від імени уряду, але без жодних підписів та вихідних даних. Їх знаходять жителі Львівщини у поштових скриньках разом із передплатними виданнями. Уряд зі своєю безглуздою агітацією намагається залізти в кожну шпарину», – повідомляє свободівка.

Як вказує націоналістка, листівки поширено «партизанським способом». «Не відомо, хто їх видав, за які кошти, за чиєю вказівкою їх розповсюджували. Є підстави вважати, що це зроблено коштом б’юджету», – заявила парламентар.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Дубенчани підтримали ...
Наступна новина: У Львівському ДУВС ...

КОМЕНТАРІ