Наше сільгосппідприємство збирається реалізувати металобрухт, отриманий від ліквідованих основних засобів. Підкажіть, як будуть оподатковуватися ці операції податком на додану вартість?

Наше сільгосппідприємство збирається реалізувати металобрухт, отриманий від ліквідованих основних засобів. Підкажіть, як будуть оподатковуватися ці операції податком на додану вартість?

30.11.13 11:47 0 635
Такі операції тимчасово звільнені від ПДВ, згідно п. 23 підрозділу 2 р. XX Податкового кодексу України до 01.01.14 р. а саме, операції з постачання відходів та брухту чорних і кольорових металів. Це стосується всіх платників ПДВ, бо звільнено саме операції з постачання металобрухту.
Під металобрухтом розуміють непридатні для прямого використання вироби або частини виробів, які за рішенням власника втратили експлуатаційну цінність унаслідок фізичного або морального зносу й містять у собі чорні або кольорові метали чи їх сплави, а також вироби з металу, що мають непоправний брак, залишки чорних і кольорових металів і їх сплавів.
При цьому пільга поширюється не на весь металобрухт, а тільки на той, що потрапив до Переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, які затверджено Постановою Кабінету Міністрів України. При постачанні відходів та брухту чорних і кольорових металів, які утворилися в такого платника внаслідок розбирання (демонтажу) ліквідованих основних фондів, розподіл податкового кредиту відповідно до правил зазначених в ст. 199 Податкового кодексу України, не проводять.

Головне управління Міндоходів
у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Встановлено 236 пенсій за ...

КОМЕНТАРІ