Луцька ОДПІ: Про оподаткування операцій з векселями

Луцька ОДПІ: Про оподаткування операцій з векселями

30.11.13 14:47 0 465
Законом України від 06.12.2012 №5519ЛЛ, який набрав чинності з 03.01.2013, внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема введено акцизний податок на операції з цінними паперами – особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами. Про це повідомив завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Ярослав Амеженко.

«Об’єктами оподаткування особливим податком є операції з продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів, де відбувається перехід права власності на цінні папери, та операції з деривативами, крім операцій, що здійснюються на міжбанківському ринку деривативів (пп. 213.1.7 ПКУ)», - зазначив посадовець.

При цьому до тих, які не підлягають оподаткуванню акцизним податком, належать, зокрема, операції з видачі, урахування та погашення векселя (пп. 213.2.4 ПКУ).

Однак операція з передачі векселя від однієї юридичної особи до іншої як оплати за поставлений товар (надані послуги, виконані роботи) є об’єктом обкладення особливим податком (пп. 213.1.7 ПКУ).

Такі операції оподаткування за ставкою 1,5 відсотка від суми операції з продажу цінних паперів поза фондовою біржею, що не перебувають у біржовому реєстрі (пп. 2151 ПКУ).

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ірина Сех: "Влада ...
Наступна новина: Як підприємцю отримати ...

КОМЕНТАРІ