Напередодні міжнародного фестивалю відреставрували головний орган Львова

Напередодні міжнародного фестивалю відреставрували головний орган Львова

30.11.13 12:15 0 427
З 6 до 19 грудня у Львівському будинку органної та камерної музики відбудуться п’ять концертів Шостого міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон».

Напередодні фестивалю орган зазнав суттєвого ремонту: були замінені усі міхи органа, які не ремонтувались з1968 року, відколи він почав діяти, повідомляють організатори заходу.

6 грудня виступить Ульферт Смідт (Гановер, Німеччина). Він був органістом центральної лютеранської церкви Гановера, тепер викладає у Вищій школі музики і театру в Ганновері, записав багато компакт-дисків.

8 грудня виступить солістка Львівського будинку органної та камерної музики Надія Величко. Її програма присвячена німецькій романтичній музиці, зокрема 200-річчю від дня народження Ріхарда Вагнера. Чудові транскрипції оперних та симфонічних творів Вагнера зробив інший німецький композитор-романтик Зигфрід Карг-Елерт.

13 грудня виступить Олександра Сташенко з Москви. Вона закінчила Московську консерваторію, продовжує навчатись у Мартіна Зандера в Базелі, але вже здобула багато перемог та відзнак на органних конкурсах, зокрема спеціальний приз на Міжнародному конкурсі ім. Мікаела Таривердієва (2011).

15 грудня прозвучить концерт львівської органістки Олени Мацелюх та Віктора Білли із Чернівців. Вони приготували твори, що будуть виконуватись органним дуетом.

19 грудня можна буде послухати ізраїльського органіста Ювала Рабіна з Хайфи. Він відомий тим, що активно пропагує твори композиторів єврейського походження своєї країни та інших країн, що писали музику для єврейського богослужіння.

«Наше суспільство відчуває гостру потребу у високих ідеях, тому музичний фестиваль «Діапазон», в якому звучить велика і духовна музика, дає можливість частково задовольнити цю потребу», – йдеться в повідомленні організаторів.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: під ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ