Чернігів: «Тиждень добрих справ» у Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

Чернігів: «Тиждень добрих справ» у Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

30.11.13 09:37 0 488
В Чернігові у «Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» традиційно пройшов «Тиждень добрих справ».

Діти та педагоги готувалися до нього заздалегідь. Мета заходу: формування високих моральних якостей у вихованців клубів, підвищення рівня культури, сприяння формуванню активної громадської позиції. В усіх клубах пройшли міні-проекти, цікаві заходи, соціальні акції.

За задумом організаторів, клубам необхідно було обрати із запропонованого списку або придумати самостійно одну чи більше добру справу, яку вихованці хотіли б та могли зробити.

Творчі звіти вихованців за результатами втілення проекту були яскравими та цікавими.

Так, наприклад, у клубі «Джерельце» діти провели майстерню для відвідувачів філії дитячої бібліотеки, акцію «Подаруй дитині посмішку», разом із вихованцями клубу «Камертон» зібрали речі та іграшки для громадської організації «ШАНС», що допомагає людям з обмеженими можливостями.

В клубі «Чайка» вихованці активно взялися за виготовлення годівничок для птахів, художнього оформлення клумби біля клубу та посадки нових дерев.

В клубі «Берегиня» вихованці організували багато екологічних акцій, а також провели майстерню та концерт для дошкільнят сусіднього дитячого садка.

Вихованці клубу «Ровесник» відвідали з дружнім візитом, подарунками та концертом притулок «Надія». А відвідувачі клубів «Інтелект» та «Україна» пригощали печивом та теплим чаєм мешканців міста просто на вулиці.

Клуб «Фортуна» відзначився такими добрими справами як «Лікарня для книг», принесених із дитячої бібліотеки, листівками для людей похилого віку, екологічною акцією «Економічне використання паперу».

Вихованці клубу «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна» відвідали дитячий садок із подарунками, виготовленими власноруч, – новорічними іграшками та прикрасами.

В заході взяли участь всі клуби за місцем проживання. Самі вихованці клубів отримали велике задоволення від свої добрих справ.

Тож запрошуємо всіх до клубів за місцем проживання. Будемо творити добро разом!

За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Після Вільнюса Україна ...
Наступна новина: Хмельниччина: здоров’ю ...

КОМЕНТАРІ