Він нагадав, що зараз дві держави реалізують спільний космічний проект "Циклон-4-Алкантара", який передбачає запуск ракетного комплексу «Циклон-4» з космодрому Алькантаре у Бразилії, а під час нещодавньої зустрічі Міжурядової комісії із торговельно-економічної співпраці представники України та Бразилії домовилися про наукове співробітництво.
«Цього року Україну внесли до нашої програми "Наука без кордонів". Її суть полягає в тому, що українські виші прийматимуть бразильських студентів. Навчання сплачуватиме уряд Бразилії спеціальними грантами. Більшість таких студентів навчатиметься в університетах, які займаються підготовкою інженерів, передусім таких, що спеціалізуються у космонавтиці. Це свідчить про те, що Бразилія усвідомлює, що Україна дійсно має великий досвід у цій галузі», - сказав Машадо.
«Торік Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара розробив пілотну програму для бразильських студентів. І цей досвід виявився дуже успішним для ВНЗ у Бразилії у космічній сфері. Тому зараз ми хочемо розширити коло таких галузей та наук… Ми дуже зацікавлені в ядерній енергетиці , гірничодобувній та фармацевтичній сферах», - наголосив він.
Нагадуємо, Шосте спільне засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва відбулося 8 листопада цього року в місті Бразиліа.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Загальні збори киян ...
Наступна новина: Завершився ХІІІ ...