На Закарпатті відзначили Міжнародний День людей з особливими потребами

На Закарпатті відзначили Міжнародний День людей з особливими потребами

05.12.13 16:51 0 1009
У середу, 4 грудня, в Ужгороді відбулося урочисте зібрання з нагоди Міжнародного Дня людей з особливими потребами. Участь в урочистостях взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, почесні гості та представники ЗМІ.

Станом на 1 січня поточного року в області зареєстровано понад 62 тисячі людей з обмеженими можливостями. Цьогоріч закарпатцям з особливими потребами, котрі стоять у черзі на авто, видано 10 автомобілів за кошти державного бюджету. Також передбачено видати ще 9 автівок та 9 автомобілів визнані гуманітарною допомогою.

За рахунок обласної Програми «Турбота» протягом 9 місяців одноразову грошову допомогу отримали 2167 осіб (в тому числі інвалідів) на загальну суму 1710,4 тис. грн.

З початку року кошторисні призначення на пільги та компенсації постраждалим громадянам внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2013 рік затверджено в розмірі майже 6 млн. грн., з яких у січні – жовтні надійшло за цільовим призначенням 5,4 млн. гривень.

За підсумками роботи Закарпатського обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів поточний рік багатий на досягнення. Зокрема, спортсмени отримали багато нагород у волейболі, гірськолижному спорті, легкій атлетиці, плаванні, пауерліфтингу, спортивному орієнтуванні та фехтуванні.

На честь свята було вручено сертифікат на спеціальні візки для відділення фехтування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та грошові нагороди спортсменам з особливими потребами.

Повідомляє прес-центр ОДА.

«Карпатський об’єктив»

Про це повідомив Карпатський Об’єктив
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Більше 20 людей загинули ...
Наступна новина: Товариство звільнить ...

КОМЕНТАРІ