У Волинській області борис Клімчук вимагає від контролюючих органів посилення роботи з недобросовісними підприємствами, де порушуються права людей на працю

У Волинській області борис Клімчук вимагає від контролюючих органів посилення роботи з недобросовісними підприємствами, де порушуються права людей на працю

10.12.13 12:15 0 492
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук вимагає від контролюючих органів посилення роботи з недобросовісними підприємствами, де порушуються права людей на працю. Зокрема, мова йде про заборговану зарплату, офіційне працевлаштування та «білу» зарплату. Від цього залежить розмір пенсій, та й місцеві бюджети отримають податки.

Борис Клімчук представив збірку матеріалів, де детально проаналізовано платежі і податки кожної адміністративної одиниці Волині, в тому числі, перелік усіх недобросовісних підприємців.

«До прикладу, в Нововолинську: на деревообробному комбінаті - 5 працюючих отримують 434 грн місячної зарплати. Або ж ПП «Графіка» - 4 працюючих, 363 грн - зарплата. Ще гірша картина у вибірці фізичних осіб: підприємець Таїсія Костецька за документами платить своїм працівникам аж 111 грн в місяць, а Алла Мілевська, маючи 7 робітників, виплачує 86 грн зарплати. Чи може людина прожити на такі гроші?», - обурився голова облдержадміністрації.

«Перевіряти такі ситуації – службовий обов’язок органів контролю», - наголосив Борис Клімчук.

За оперативними даними, 6 грудня ц.р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області становить 2,9 млн грн. У структурі загального боргу 37% припадає на економічно активні підприємства, а економічно неактивні - 10%. Аж 53% - борги підприємств-банкрутів.

Водночас на 1 грудня ц.р. заборгованість з виплати зарплати відсутня на економічно активних підприємствах бюджетної сфери усіх 16-ти районів, міст Володимира-Волинського, Ковеля і Нововолинська.

Відтак, найактивніше у процесі ліквідації заборгованості з виплати зарплати повинна працювати виконавча служба області, чого Борис Клімчук вимагає від головного управління юстиції.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Прокуратура забороняє ...

КОМЕНТАРІ