«Я дякую усім службам області за витримку, дисципліну та звичний ритм праці. Попри все, Волинь жила й працювала. Так буде й надалі», - зауважив голова облдержадміністрації.
«Від нашої спільної стабільної роботи залежить добробут волинян, тому працюємо у звичному режимі й далі», - наголосив Борис Клімчук.
Прес-служба облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівці: У ...
Наступна новина: Звернення начальника ...
How Sydney Businesses Can Make SEO a Long-Term Growth Engine
Як правильно годувати качок: значення раціону
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим