У Волинській області квартира під охорону - за половину вартості

У Волинській області квартира під охорону - за половину вартості

10.12.13 09:02 0 621
Наближається сезон новорічних та різдвяних відпусток, під час якого чимало громадян тимчасово вирушають на відпочинок – в сільську місцевість, на гірськолижні курорти, в туристичні поїздки тощо. Нерідко їх помешкання залишається без нагляду й охорони, про що добре знають квартирні крадії – саме в цей сезон у кілька разів зростає кількість крадіжок з помешкань городян.

Аби забезпечити збереження Вашого майна під час зимового відпочинку, відділ Державної служби охорони при МВС України проводить соціальну акцію «Квартира під охорону». У період з 10 до 25 грудня підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг.

При зверненні до Державної служби охорони заявка відразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’яжеться із Вами й у зручний для Вас час прибуде за вказаною адресою. Кваліфікований працівник ДСО надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, вартості монтажних робіт та абонентської плати.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону Ваша власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до Вашого помешкання сигнал «Тривога» надійде на пульт Державної служби охорони – і мобільна група добре підготовлених та озброєних міліціонерів прибуде за кілька хвилин на місце події та не дасть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони Ви зможете, зателефонувавши за номерами: 0(800)502-220, 0(800)211-000. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово.

Відділ ДСО при УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: У Закарпатті на дороги ...

КОМЕНТАРІ