Волинські підлітки побували на гостинах у неповнолітніх засуджених

Волинські підлітки побували на гостинах у неповнолітніх засуджених

10.12.13 15:50 0 484
Володимир-Волинські правоохоронці разом із дітьми, які з різних причин перебувають на міліцейському обліку, відвідали Ковельську виховну колонію.

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області спільно зі службою в справах дітей міськвиконкому організували своїм підшефним поїздку в установу, де перебувають підлітки, котрі опинилися по ту сторону Закону.

Цього разу до правоохоронців долучилися працівники Володимир-Волинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС у Волинській області.

Запрошені діти з ранку почали збиратися біля міськвідділу, настрій у всіх був веселий та грайливий. В автобусі гомоніли та жартували. Все змінилося, коли приїхали під стіни колонії, і до делегації вийшов заступник начальника установи з виховної роботи Юрій Філаретов. Привітавшись із усіма, запросив до середини. Після короткого інструктажу довелося здати всі заборонені речі черговому.

Перевіривши, чи всі заявлені люди приїхали, попрямували до виробничого цеху. Там мали можливість побачити, чим займаються вихованці колонії з 9-ї години ранку до обідньої перерви. Виготовлення шлакоблоків та дерев’яних піддонів – саме таке завдання стоїть перед ними. За свою роботу щомісяця отримуючи заробітну плату, мають можливість купувати канцелярію та продукти харчування у магазинчику, що знаходиться на території установи.

Після обідньої перерви у дітей – навчання. Займаються у звичайних шкільних класах, ось тільки там порядок та дисципліна у всьому. Ніхто не ходить, де хоче, і не робить, що заманеться: все з дозволу старшого вихователя. Навіть під час п’ятихвилинної перерви між уроками залишати кабінет заборонено.

Коли поверталися додому, веселитись і жартувати хлопцям не хотілося. Всі вони їхали мовчки, кожен думав про своє. Але для нас, працівників міліції, те мовчання було красномовнішим за будь-які слова. Екскурсія до колонії змусила тих «розбишак» задуматися про своє майбутнє.

Аліна МАТУСЕВИЧ,

Володимир-Волинський МВ УМВС

України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області із ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ