Чернігів: Розглянуто понад 270 звернень з проблем благоустрою міста

Чернігів: Розглянуто понад 270 звернень з проблем благоустрою міста

10.12.13 13:57 0 442
Питання благоустрою міста перебуває під постійним контролем комунального підприємства міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста». Звернення депутатів та посадових осіб міської ради, а також повідомлення мешканців міста 100 відсотків розглядаються та виконуються працівниками підприємства у встановлені терміни. В Дільниці працює 2 мобільні бригади, які здійснюють постійний контроль.

Всього за поточний рік до Дільниці надійшло понад 270 звернень. Всі вони розглянуті та вжиті відповідні заходи.

Слід відмітити, що комунальному підприємству було б важко працювати без допомоги мешканців міста, які повідомляють про порушення. Працівники Дільниці одразу реагують на повідомлення і виявляють проблему. Після чого проводять бесіду з заявником, розбираються у ситуації і вживають відповідні заходи відносно порушників.

Робота служби з контролю за благоустроєм та екологічною безпекою міста спрямована не на технічне складання протоколів, а в першу чергу на досягнення результату з реального усунення порушень. При виявленні порушення завжди пропонується винним особам добровільно усунути наслідки порушення – виноситься приписи та визначається термін усунення. І лише при відмові виконати приписи, при неможливості усунення порушень складається протокол і направляється на розгляд адміністративних комісій районних рад, у засіданнях яких бере безпосередньо участь порушник. Так, для громадян міста сума штрафу складає до 1360 гривень, для посадових осіб та фізичних осіб-підприємців до 1700 гривень.

Комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради звертається до всіх небайдужих, якщо бачите незаконне розміщення реклами, чи то знищення зелених насаджень, чи проведення земельних робіт – телефонуйте на гарячу лінію: 97-47-45, 91-51-51 та 4-33-60.

За інформацією прес-служби

КП «Дільниця з контролю за

благоустроєм міста» міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ