На Тернопіллі будьте обережні під час ускладнення погодних умов

На Тернопіллі будьте обережні під час ускладнення погодних умов

10.12.13 08:41 0 519
Мабуть, кожен знає, що несприятливі погодні умови значно ускладнюють рух транспорту і часто є супутніми причинами дорожньо-транспортних пригод.

Керуючи автомобілем на слизькій дорозі, під час снігопаду чи сильних поривів вітру, в умовах обмеженої видимості потрібно бути максимально уважними та зосередженими. Водіям, у яких недостатньо досвіду, взагалі краще не сідати за кермо. Цієї ж поради слід дотриматися й тим, хто не повністю впевнений у справності транспортного засобу: поламані склоочисники, зношені протектори шин, несправності гальмівної системи, приладів освітлення можуть призвести до трагічних наслідків.

При експлуатації автомобіля взимку, крім стандартних предметів: аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, балонного ключа, запасного колеса і домкрата, вирушаючи у далеку дорогу також варто взяти додатковий комплект верхнього одягу, ліхтарик, дроти "прикурювання", скребок і щітку для скла, воскові свічки і сірники, невеликий запас піску, лопату, буксирувальний трос, термос із гарячим напоєм.

Як водіям, так і пасажирам потрібно обов’язково користуватися ременями безпеки. Цей нехитрий засіб зменшує травматизм у дорожньо-транспортних пригодах на 30 відсотків, а часто рятує життя.

Особливо уважними взимку повинні бути й пішоходи. У жодному разі не можна переходити дорогу у не призначених для цього місцях, вибігати з-за транспорту, йти обочиною у темну пору доби. На слизькій дорозі гальмівний шлях автомобіля збільшується, і навіть, якщо водій вчасно помітить пішохода, це не дає гарантії, що транспортний засіб вдасться зупинити на безпечній відстані.

Щоб не стати «заручниками» непогоди при можливості уникайте далеких поїздок та походів. Запам’ятайте, алкоголь лише створює ілюзію зігрівання від холоду, а ті, хто зловживає спиртним, скоріше можуть стати жертвою несприятливих погодних умов.

Сектор зв’язків з громадськістю

УМВС в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів'янки привітали ...

КОМЕНТАРІ