Новини ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Новини ГУ Міндоходів у Тернопільській області

10.12.13 14:17 0 451
Поспішіть сплатити збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Останній день його сплати за січень 2014 року – 13 грудня 2013 року.
Нагадаємо, що юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів, надають платні побутові послуги, здійснюють торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
Платники збору за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями, сплачують його щомісяця не пізніше 15 числа, перед звітним місяцем. Тому останнім днем сплати такого збору за січень 2014 року є 13 грудня, оскільки 15 грудня – вихідний день.
За провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту сплата збору здійснюється не пізніше як за один календарний день до початку провадження такої діяльності. Разом з цим, термін сплати збору за здійснення діяльності у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей) – щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу. Також платники збору можуть сплатити збір авансовим внеском до кінця календарного року.
Порядок та строки сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності визначено ст. 267 Податкового кодексу України.
Слід зазначити, що від платників збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності у січні-листопаді цього року до бюджету надійшло 9,65 млн грн, що на півмільйона гривень більше, ніж торік.На Тернопільщині з початку року відшкодовано понад 41 млн грн ПДВ в автоматичному режимі

За одинадцять місяців цього року бюджетне відшкодування податку на додану вартість на суму 95,7 млн грн задекларували 43 суб'єкти господарської діяльності Тернопільщини.
За словами начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Вітрука, з початку року на рахунки платників в установах банків (із врахуванням перехідних залишків) з Держбюджету вже відшкодовано 93,2 млн грн податку на додану вартість.
В автоматичному режимі ПДВ відшкодовано п’ятьом платникам на суму 41,6 млн грн, оскільки решта підприємств Тернопільщини не дотримуються необхідних для автоматичного відшкодування критеріїв, в основному – відповідного рівня середньомісячної заробітної плати, яка повинна в 2,5 рази перевищувати розмір встановленої законодавством мінімальної зарплати.
За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-листопад поточного року упереджено незаконне бюджетне відшкодування ПДВ на суму 3,7 млн грн.Платники Тернопільщини взяли участь у анкетуванні

З метою виконання одного з напрямків Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013 - 2018 роки щодо надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та підвищення рівня надання послуг в Центрах обслуговування платників періодично проводяться опитування щодо якості наданих відвідувачам послуг.
Так, нещодавно працівники Міндоходів області вивчали громадську думку платників щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адже починаючи з 1 жовтня поточного року Головним управлінням Міндоходів у Тернопільській області розпочато адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Учасниками опитування стали 527 жителів області.
Результати опитування показали, що 95% громадян дедалі краще орієнтуються в чинному законодавстві, зокрема в особливостях сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Решта (5%) опитаних відповіли, що частково орієнтуються в таких питаннях.
Також всі учасники анкетування відповіли, що у відділеннях банків, у яких вони обслуговуються, та центрах обслуговування платників, є рахунки для сплати єдиного внеску.
Майже 99% опитаних зазначили, що задоволені консультаціями працівників органів доходів і зборів стосовно сплати, подання звітності та інших питань з єдиного соціального внеску.


Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ