Апеляційний суд Києва розпочав розгляд справ свободівців, яких кинули до в’язниці за участь в Евромайдані

Апеляційний суд Києва розпочав розгляд справ свободівців, яких кинули до в’язниці за участь в Евромайдані

10.12.13 14:17 0 410
10 грудня 2013 року Апеляційний суд Києва розпочав розгляд справ свободівців Олега Матяша та Романа Біленького, яких безпідставно затримали під час Евромайдану та кинули за ґрати на два місяці. За результатами засідання у справі Олега Матяша розгляд перенесено на 12 грудня через неявку прокурора. Розгляд справи Романа Біленького перенесено на 13 грудня, бо його не було доправлено на судове засідання із СІЗО. Очікується також початок розгляду аналогічної справи свободівця Віталія Благодарного.

Підтримати побратимів на засідання суду прибули народні депутати України свободівці Олег Осуховський, Юрій Сиротюк, Олександр Мирний, Андрій Мохник, Ігор Швайка, Євген Мельник, Ігор Янків, Олексій Кайда та Ігор Мірошниченко. На вулиці підсудних також підтримує пів сотні націоналістів.

Як розповів Юрій Сиротюк, після перенесення розгляду справи Романа Біленького мати підсудного намагалася з’ясувати у прокурора, чому її сина не було доставлено в суд. «Одразу як мати підсудного та инші люди, які прийшли його підтримати, підійшли до прокурора, аби з’ясувати причини відсутности на суді Романа Біленького, з’явилися спецпризначенці й спровокували штовханину.

Бачимо, що влада настільки боїться відповідальности за свої незаконні дії, що навіть розмова із прокурором викликає паніку, тому, власне, і використовують тих, хто мав би боротися із бандитами, для протистояння з громадянами. На жаль, зараз у державі є вже нормою, коли людину катують, не допускають до неї адвокатів. Романа Біленького навіть не доставили із СІЗО, яке розташоване від суду в п’ятнадцяти хвилинах їзди. Натомість прокурор, порушуючи нахабно закон, ще й заявляє, що «присутність на суді обвинуваченого є необов’язковою». Те, що зараз відбувається, це типове сталінське судилище!», – зазначив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Новини ГУ Міндоходів у ...
Наступна новина: Коментар в. о. директора ...

КОМЕНТАРІ