«Основний чинник полягає в тому, що закінчується рік, як правило, попит на валюту зі сторони бізнесу зменшується. Імпортерам нема зиску купувати валюту, вже пізно трошки. Населення більше починає продавати валюту, тому, що новорічні свята, гривня більш потрібна», - зазначив експерт.
На думку Охріменка, спроби спекулянтів через політичні події розхитати валютний ринок провалилися, а ті, хто піддався паніці та купував долар за спекулятивними цінами, – втратили.
«Я думаю, що спекулянти вже програли. Дійсно, ми бачили, що спекулянти намагались розкачати ринок. Не таємниця. На той тиждень, вони дуже активно робили провокації. Напевно, ви бачили, що в обмінниках було 8.40 - оце дії спекулянтів», - сказав він. «На сьогоднішній момент вони фактично програли, і дійсно, на сьогодні хто купив, піддався цим розмовам, на сьогодні, я думаю, буде скаржитись: «Чому я купував так дорого, а зараз не знаю, що робити». Я так розумію, що найближчим часом, ну можливо копійка буде стрибати, але будемо бачити загальну тенденцію навпаки – (курс) рухатись буде до 8 гривень», - додав Охріменко.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Розгляд апеляційних скарг у ...
Наступна новина: Збираємо пропозиції до ...
Як купити лампу-лупу для дерматолога: повний практичний гід
Гід по новинках: що готують Good Smile Company, Taito та FuRyu для колекціонерів
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе