Під час заходу гості зі Сполучених Штатів Америки вручили 52 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають у Буському районі, тепле взуття, одяг та солодощі. Одночасно до святкування було залучено 5 дітей цієї категорії, яким виповнилося 18 років у вересні 2013р.
Водночас акція пройшла у Яворівському районі та Галицькому і Франківському районах м. Львова. Як підсумок, майже 200 дітей отримали подарунки.
Довідка:
В травні цього року службами у справах дітей області зібрано інформацію щодо потреби у зимовому взутті дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Узагальнену інформацію передано представникам з ВГХПО “Нова Надія”, які спільно з партнерами із США закупили зимове взуття для 1500 дітей.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Причиною пожежі в Ужгороді, ...
Наступна новина: Міліція Львівщини під ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав