Педагог із Тернопільщини - один з переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності «Джерело творчості»

Педагог із Тернопільщини - один з переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності «Джерело творчості»

11.12.13 14:10 0 449
Урочисте нагородження педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів – переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» відбулося у Міністерстві освіти і науки України.

У конкурсі, організуваному МОН України спільно з Українським державним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та Комітетом фізичного виховання і спорту взяли участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного та дослідницько-експериментального напрямів позашкільної освіти у п’яти секціях: «Фізкультурно-спортивна робота», «Військово-патріотичне виховання», «Дослідницько-експериментальна робота», «Краєзнавство», «Спортивний туризм».

Представляючи Тернопільщину, керівник гуртка Великобірківського будинку творчості школяра Тарас Серба успішно презентував власний творчий доробок і за підсумками журі став переможцем конкурсу в секції «Спортивний туризм». Його було нагороджено дипломом та пам’ятною відзнакою.

Вітаючи керівників гуртків, які у Рік дитячої творчості стали переможцями і лауреатами Всеукраїнського конкурсу, заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський висловив сподівання, що «джерело творчості» педагога ніколи не зміліє і побажав їм нових творчих злетів!

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ